به بهانه دو هزارمین دیدگاه

سلامی خودمانی به همه دوستان و بازدید کنندگان محترم وبلاگ.

کمی بیش از یکسال است که از نوشتن اولین مطلبم برای وبلاگ میگذرد. در این مدت نزدیک به ۱۰۰ مطلب در وبلاگ منتشر شده، ۲۰۰۰ دیدگاه در وبلاگ ثبت شده و به همین میزان و شاید بیشتر توسط ایمیل و شبکه های اجتماعی با هم میهنان عزیزم در تماس بوده ام و پاسخگوی ابهامات و سوالاتشان بوده ام.

خداوند را شاکرم که این توانایی را به من داد که بتوانم از این طریق در خدمت دوستانم باشم. خوشحالم از اینکه توانستم مشکلی را پاسخگو باشم و گره از کار هموطنی باز کنم.

اگر با تمامی تلاشم توانسته باشم مشکل حتی یک نفر را حل کنم. سپاسگذار خداوند هستم و این را بزرگترین پاداش برای خود می دانم.

بسیار دوستانی هستند که با پیامهای دلگرم کننده شان مسیر خدمتگذاری مرا شیرینتر و لذت بخشتر می نمایند. پیامهای این دوستان، انگیزه مرا برای پیمودن این مسیر صد چندان می کند.

بیشتر بخوانید:  دو ریالی صلواتی

اما گاه گله هایی نیز هست که عمده آن مربوط به تاخیر در پاسخ دادن به سوالات و پیامهاست.

خوشبختانه تعداد سوالات و پیامهایی که روزانه از طریق دیدگاه وبلاگ، ایمیل، تلگرام و…دریافت میکنم بسیار است و متاسفانه مجال پاسخگویی اندک.

تمام سعی من این است که پاسخ پرسش ها را حداکثر تا ۲۴ ساعت ارسال کنم. ولی بعضی مواقع آنچه باعث تاخیر می شود یا بعلت عدم اطلاع کامل من از مواردی خاص است که می بایست به بخشنامه های مربوطه مراجعه کنم یاکسب اطلاع از همکاران دیگر است که گاه باعث تعویق پاسخگویی می شود.

از سویی دیگر مشغله های مختلف کاری، تحصیلی و خانوادگی نیز مزید علت این امر شده است. در ساعات اداری فرصت سرک کشیدن به وبلاگ نیست و عصرها هم یک سر و هزار سودا.

ولی اطمینان داشته باشید که همه دیدگاهها، سوالات و پیامهای شما عزیزان چه آنها که در وبلاگ منتشر شده چه از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی (تلگرام و واتس اپ و…) بدستم رسیده مطالعه میکنم و در اولین فرصت جوابگوی تک تک آنها خواهم بود.

بیشتر بخوانید:  اپلیکیشن های موبایل ، جایگاه آینده تبلیغات

این نوشته بهانه ایست برای عرض پوزش. از همه عزیزانی که گاه پاسخشان را با تاخیر داده ام عذر خواهی می‌کنم. امید دارم به بزرگواری خود این را بر من ببخشایند. آن دوستان با صبر خود، مرا رهین منت خویش می نمایند.

در پایان اگر مطالب این وبلاگ برای شما مفید واقع شد برای شادی روح پدر مرحومم که خدمتگذاری به مردم را به من آموخت فاتحه ای نثار کنید و مرا هم از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید.

 

کوچک شما

سید مسلم ثابتی

آخرین روزهای فروردین ۹۵

آبادان

سید مسلم ثابتی

سید مسلم ثابتی

کارمند بانک مسکن (معاون شعبه امیرکبیر آبادان) - علاقه مند به مباحث بانکی، مالی و اقتصادی