برداشت بدون کارت

در راستای ارائه خدمات به روز و مورد نیاز به هموطنان گرامی، بانک مسکن سرویس خدمات برداشت بدون کارت را در خودپردازهای خود ایجاد کرده است. با انتخاب این سرویس شما می توانید بدون کارت از دستگاه های خودپرداز بانک مسکن وجه نقد دریافت کنید.

این سرویس مفید که برای اولین بار در بانک مسکن اجرایی شده است باعث رفع مشکلات بسیاری شده و هنگامی که مشتریان کارتهای خود را همراه نداشته باشند براحتی و با دردسترس بودن اینترنت، هم خود می توانند با استفاده از منوی برداشت بدون کارت از خودپرداز پول دریافت کنند و هم می توانند برای افراد دیگری که در نقاط یا حتی شهر های دیگر هستند دستور برداشت بدون کارت صادر کرده و آن افراد با مراجعه به دستگاه خود پرداز، پول برداشت کنند.

در این نوشتار به طور کامل و با ارائه جزئیات،شیوه استفاده از سرویس برداشت بدون کارت، جهت هرچه آشنایی بیشتر  به شما ارائه می گردد.

نحوه برداشت بدون کارت از خودپردازهای بانک مسکن:

 

برداشت بدون کارت

–       سقف مبلغ و تعداد برداشت بدون کارت در هر روز به ترتیب ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال و ۳ بار می‌باشد .

–      ایجاد قبض برداشت بدون کارت برروی دستگاههای خودپرداز بانک مسکن صرفاً از طریق کلیه مسکن کارتهای دارای سرویس انتقال وجه امکان پذیر می‌باشد . ( این امکان برای کارتهای سایر بانکها فعال نیست ) این امکان بر روی درگاه اینترنت بانک مسکن نیز فعال است.

۰ ۰ vote
Article Rating
کارمند بانک مسکن (معاون شعبه امیرکبیر آبادان) - علاقه مند به مباحث بانکی، مالی و اقتصادی
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments